Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Grodziszcze-Kolonia - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana w górach Rzeczka

Rzeczka(Grodziszcze-Kolonia + 15 km)

159 000 zł879 m² 180,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w Naszym biurze! Szukasz działki dla swojej rodziny z pięknymi widokami? A może chcesz zainwestować i zająć się wynajmem krótkoterminowym i postawić dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Bartnica

Bartnica(Grodziszcze-Kolonia + 17 km)

294 882 zł3 009 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twoja inwestycja Z widokiem: 3 działki W bartnicy | 3009 M Z gotowymi warunkami zabudowy Zapomnij o niepewności i powitaj gwarancję zysku w sercu Sudetów. Oferujemy trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Uciechów

Uciechów(Grodziszcze-Kolonia + 17 km)

598 230 zł6 647 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka położona w malowniczej miejscowości Uciechów, z której rozpościera się widok na górę Ślężę. Uciechów położony jest w gminie Dzierżoniów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chocieszów

Chocieszów(Grodziszcze-Kolonia + 21 km)

230 000 zł21 098 m² 10,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka dla osób szukających swojego dużego kawałka ziemi w pięknym otoczeniu z możliwością postawienia niedużego domu. Piękne położenie na delikatnym południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jugowice

Jugowice(Grodziszcze-Kolonia + 21 km)

135 000 zł902 m² 149,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek budowlanych położonych w Jugowicach ( gm. Walim). Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice(Grodziszcze-Kolonia + 21 km)

110 300 zł1 103 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1103 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Nowizna

Nowizna(Grodziszcze-Kolonia + 17 km)

2 818 000 zł16 043 m² 175,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnym punkcie w miejscowości Nowizna w gminie Dzierżoniów. Jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie(Grodziszcze-Kolonia + 24 km)

285 000 zł2 785 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Malownicze położenie, z zachwycającymi widokami na Góry Sowie. Wydana decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa mieszkaniowa. Dojazd od drogi asfaltowej ok. 90 m - utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dębowina

Dębowina(Grodziszcze-Kolonia + 15 km)

190 000 zł5 841 m² 32,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 5841 m , położoną w malowniczej miejscowości Dębowina, w sercu wschodniego grzbietu Gór Bardzkich. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój(Grodziszcze-Kolonia + 25 km)

999 000 zł5 135 m² 194,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Polanicy Zdrój przy międzynarodowej drodze dk8 Działka posiada zezwolenie na budowę karczmy. Dostępny gotowy projekt. Dojazd: asfalt (bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Grodziszcze-Kolonia

Grodziszcze-Kolonia,dolnośląskie

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Grodziszczu powiat Ząbkowice Śląskie w kształcie prostokąta, oddalona od głównej drogi, z widokiem na Góry Sowie. Działka płaska, nieogrodzona. Wydana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grodziszcze-Kolonia

Grodziszcze-Kolonia,dolnośląskie

75 000 zł16 900 m² 4,44 zł/m²